nurkowanie dekompresyjne

nurkowanie dekompresyjne

Nie zapomnij Florida stare domy styl w Key West, jak Ernest Hemingway w domu, wspaniałego domu, w swoim czasie, ozdobione francuskich i hiszpańskich meble. Key West znajduje się również słynny dom prezydenta Harry’ego Trumana; znany jako Little White House. To jest w stylu wiktoriańskim domu, w którym wielu z naszych prezydentów odwiedził. Key West jest znany ze stylu domu muszli, wprowadzonego przez imigrantów z Bahamów. Dom muszla jest styl architektoniczny domu z wykorzystaniem rodzimych konchy, belek, niskie dachy dwuspadowym i dużych ganki.

W Sarasota, John Ringling, z Ringling braci Circus, zbudowany w stylu włoskiego renesansu rezydencję wzorowaną pałacu w Wenecji, Włochy.

Tampa Bay Hotel, położony w Tampa, został zbudowany przez Henry roślin, magnata kolejowego. Hotel ten wykorzystuje również hiszpański styl neomauretański.

Old Florida obejmował również połowie 19 wieku Floryda klasycznym przebudzeniowe domowych plantacji style jak dom Gamble Plantation w Ellenton, jedynej zachowanej rezydencji Antebellum koło Petersburga.

nurkowanie dekompresyjne

Florida domy starym stylu miał nie tylko jedne z najwspanialszych eleganckich hoteli, stary świat; miał też trochę niefrasobliwe, proste domów. Jednym z najbardziej znanych jest Floryda Cracker ojczystego domu stylu, który odzwierciedla zielonego projektowania przy użyciu lokalnych zasobów naturalnych i jest zaprojektowane tak, aby wytrzymać warunki Florydzie.

Te domy były wygodne w upale na Florydzie, ponieważ zostały zbudowane z ziemi, więc chłodzenie powietrza może krążyć wokół nich. Mieli także wysokie ostrołukowe arki dachy blaszane odzwierciedlać ciepło, zacieniony owinąć wokół ganki z dłuższych linii dachu i dużą ilością okien do cross wentylacji. Dom Cracker, teraz nazwany „Cracker Chic”, robi comeback na południu z nowoczesnych rozwiązań.

Następnym razem, gdy jesteś w podróży na Florydzie, to dlaczego nie wybrać się na wycieczkę do niektórych z tych historycznych skarbów? Jeszcze lepiej, wziąć malowniczego Starego Florida Heritage Highway, bogate w zasoby naturalne, w którym można obserwować duszpasterską wiejskich i odkrywania historycznych Florida domy starym stylu jak w domu Cracker słynnego pisarza Marjorie Kinnan Rawlings w Cross Creek, środowisku, które przyciąga pisarzy, poetów i artystów. To miejsce, które przywróci wam ducha i odświeżyć swoją duszę. Szczęśliwej podróży!

Copyright 2011 pięknych wnętrzach za mniej, LLC

Ten artykuł może być przedrukowany z następujących warunków: Musi być przedrukowany w całości i bez zmian, informacje o autorze w artykule muszą być włączone i wszelkie wbudowane linki i musi być aktywne.

Wpis zawdzięczamy