nurkowanie egzamin

nurkowanie egzamin

Wielki Washington State RV Camping Adventures

Stan Waszyngton jest dobrze znany ze swoich żywych obszarów miejskich: Seattle, Tacoma i Olympia wiosny do umysłu. obozowicze RV dawna wiadomo jednak, że spektakularne naturalne zróżnicowanie stanu Waszyngton oferuje również RV przygody kemping na każdą porę roku. Wiedzą też, że nie https://torby.pro/oferta/torby-materialowe-zakupowe/ jest to, czy, ale kiedy wrócisz raz widzieliście piękno The Evergreen State.ryż do sushi

RV Camping w parkach narodowych Waszyngtonu

Jednym z najlepszych sposobów, aby doświadczyć wszystkich, że Waszyngton ma do zaoferowania, odwiedzając swoich parków narodowych. Krajowe Parklands zdobić gór, jezior i wybrzeży Waszyngtonu. W ramach North Cascades National Park Complex, na przykład, będziesz także Ross Lake i Lake Chelan National Recreation Area.

Czy lubisz ryby lub kajakiem rzeką Skagit, turystyka niektóre setki malowniczych szlaków lub wstawania bliskie i osobiste z ponad trzystu lodowce, obozowicze kempery będą zadowoleni obfitości świeżym powietrzu, park ten kompleks obejmuje. Sprawdź tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat kempingów RV w North Cascades National Park Complex.

Jeśli chcesz zaszaleć w surfingu, wycieczka w góry i cieszyć się chłodne, zielone lasy Waszyngtonie w tej samej wyprawy RV, Olympic Park Narodowy jest miejscem do zaparkowania samochodu kempingowego. Położony na terenie Półwyspu Olimpijskiego Ten park jest łatwy dojazd z Seattle.

Uważaj na łosie i cieszyć się pięknymi widokami we wszystkich kierunkach, jak wędrować mile-high Hurricane Ridge. Odwiedź centrum światowej klasy odwiedzającego w Port Angeles, i doświadczyć skaliste wybrzeża w Rialto Beach. Jest tyle różnorodności w ekosystemach i na zewnątrz doświadczeń Olympic Park Narodowy; będziemy niedługo planuje swoją podróż z powrotem. Plan na pobyt w jednym z campingów RV na terenie parku, dzięki czemu nie będzie musiał stracić minutę tego fascynującego miejsca przeznaczenia.

Wpis zawdzięczamy