nurkowanie z rekinami

nurkowanie z rekinami Dzieliła swoją historię z kolegami, aby zwrócić uwagę na to często pomijany problem i spróbować, aby chronić nas przed kończącym się w takiej samej sytuacji.

Lekcja na przyszłość jest bardzo proste i łatwe do przeprowadzenia: Kiedy wasze dzieci ukończeniu 18 lat, *** zwłaszcza jeśli idą na dłuższy wyjazd lub wyjeżdża na studia, dzieci muszą wykonać dyrektyw Advance nazywając cię jako agent, a imię agentów kopii zapasowych, jak również.projekt sklepu spożywczego Co zrobiliśmy w ostatnim czasie, kiedy nasze dzieci były dzieje dłuższy wyjazd był zrobić dyrektyw Advance, w którym nasze córki nazwie sobą w charakterze pełnomocnika, ze mną i moją żoną jako środków rezerwowych. W ten sposób, każdy może działać jako środek do drugiego, i być nasze oczy i uszy na odległym miejscu, podczas gdy moja żona i ja mógł, o ile to właściwe i konieczne, również działać jeżeli jest http://zaciszeurody.eu/zabiegi/masaze/ to uzasadnione okoliczności.

To jest zawsze trudno nam zaakceptować, że nasze dzieci wyrosły. Ale ich status prawny jak dorośli po ich włączeniu pewnego wieku oznacza, że ??jedynym odpowiedzialnym i rozważne rzeczą do zrobienia jest umieszczenie odpowiednich dyrektyw wyprzedzeniem w miejscu i rozwiązuje wszelkie inne kwestie, które mają sens w tych okolicznościach. Po tym wszystkim, chowanie głowy w piasek i ignorowanie tych kwestii nie pozwoli im odejść – i, jak widzieliśmy, konsekwencje mogą być ogromne.

________________

* Nie jest jej prawdziwe imię.

** dyrektyw Advance zawierają Pełnomocnictwa oraz Health Care Proxy lub ich odpowiedników w danej jurysdykcji, dzięki czemu środek do podpisania rzeczy, uzyskać informacje, podejmować decyzje i działać inaczej w sytuacjach osobistych, finansowych i medycznych. Dla kompletności, zwracamy uwagę, że w niektórych jurysdykcjach uchwaliło statut tej liście (w kolejności), który może działać jako pełnomocnik innej osoby w sytuacjach medycznych.To nierozsądne polegać na takich ustaw, a Laura odkryła, że ??jurysdykcja w której uczelni jej córki został położony nie miał takiego prawa – w związku z tym, bez dyrektyw Advance na miejscu, nie było przepisu dla innej osoby do działania w imieniu osoby dorosłej. Ponadto, choć w ostateczności zrobić sąd opiekuńczy, aby uzyskać takie uprawnienia są dostępne, takie postępowanie byłoby czasochłonne i kosztowne.

*** Tj pełnoletnią, gdy dziecko jest uważana stać się dorosłym w odpowiedniej jurysdykcji – jest to 18 lat, w większości jurysdykcji, ale może być młodsza lub starsza, gdzie mieszkasz.

Wpis zawdzięczamy