nurkowanie a nadcisnienie

Florida starym stylu domów

Jako dekorator wnętrz i projektowania konsultanta, stałem zafascynowany historii Florydy i Florida Stare domy w stylu, w tym stylu domu Old Florida Cracker. Więc zacząłem badań nad drogami starych Florydzie. Okazało się, że na Florydzie nie jest bogata tylko w dziedzictwie, ale także bogate w kulturze i architekturze.zlobekaqq.pl

Floryda to kalejdoskop wielu narodowości, takich jak hiszpański, brytyjski, francuski, włoski i Kuby, a wraz z nimi przyszedł wiele wpływów na stylach architektonicznych. Osadnicy przybyli także z innych krajów, takich jak South Carolina, Nowym Jorku i Luizjany. Ta różnorodność kultur wpływ na architekturę i styl dekoracji wielu budynkach, hotelach i domach historycznych Florydy.

Pierwszymi osadnikami byli faktycznie Florydy Rdzenni Indianie. Ponce De Leon, hiszpański podróżnik, był pierwszym, który odkrył na Florydzie w 1513, lądowania w St Augustine, narodów najstarszego miasta. Augustyn jest także domem dla hotelu Casa Monica, mauretańskim Revival i hiszpańskim hotelu stylu barokowym.

Fernandina Beach na wybrzeżu Florida East zachwala się Floridian Seaport Village z brukowanych uliczek ozdobiony wiktoriańskich domach w stylu i przy plaży domki.

The Breakers Hotel w West Palm Beach jest Grand Hotel Old Florida włoskiego renesansu, zbudowany przez nieruchomości i Railroad Tycoon Henry Flagler w 1894 roku 75 rzemieślników sprowadzono z Włoch, aby zakończyć się wspaniałe malowidła na suficie w holu głównym.

Innym popularnym projekt domu na Florydzie stylu było renesansu i śródziemnomorskie domy w stylu znalezione w obu stary park zimowy i Coral Gables dzielnicach. Również architektura w http://mediatorzy.waw.pl połowie wieku, oparta na pomysłach Franka Lloyda Wrighta, był popularny w Sarasota i Fort Lauderdale.

Krajowy zabytkowa dzielnica Miami odzwierciedla 1950-60 style architektoniczne takie jak śródziemnomorskiej Revival, Art Deco i Miami Nowoczesnej (MIMO) stylu.

Wpis zawdzięczamy https://www.chrupka.eu/pasza-dla-koni-sportowych-wyczynowych