nurkowanie bez butli

nurkowanie bez butli

W rezultacie będąc mogą wyglądać nieszkodliwe, ale nie są przez długą drogę Inną ciekawą rzeczą wskazał to, że mogą włączyć sześć pensów lub jeśli jesteś na tyle głupi, by chwycić ogon rekina, by znaleźć swoją rękę w jego zębów przed wami znać to. Kiedy rekin ma chwycić szansę na uzyskanie go puścić nieco odległa.http://www.domy-balik.pl/

Po odprawa bezpieczeństwa i kontrole są kompletne wyposażenie kolego to jest czas, aby zejść po schodach do wody. To zawsze ma ogromny wpływ na mnie jak jestem malejąco oglądania liczby rekinów patrolujących okrągłe mnie. Wtedy jestem balony z nadrukiem w okrągłe i przenieść do jaskini punkt zbierania. Gdy wszyscy nurkowie dla tej podróży są złożyć do jaskini to możemy udać się i badać dno zbiornika.

Oglądając różne ryby, rekiny i płaszczki w tej sztucznej tropikalnym akwarium jest fantastyczna często nie będzie wideo i kamery podwodne wykorzystywane do przechwytywania swoje doświadczenia. Całe doświadczenie w wodzie trwa około 30 minut i że prawdopodobieństwo jest w stanie znaleźć kilka zębów rekina na dno akwarium.

nurkowanie bez butli

Jeśli jesteś bardzo szczęśliwy, niektóre promienie zstąpi i lądować na głowie to dlatego, że podczas karmienia czują powietrze z nurków i myśleć swój czas żywności więc czasami się spodziewać trochę jedzenia. Niektóre z liderów nurkowania może przynieść coś dla nich czasem nie w zależności od doświadczenia grupy.

To fantastyczny wieczór i pamięć będą żyć ze sobą długo zwłaszcza, jeśli jeden z większych rekinów dostaje trochę zbyt blisko i trzeba wydostać się z drogi. Istnieje wiele innych ryb, aby wchodzić w interakcje z niektórymi z ryb trafi do gwizdka na BCD, jak uważają jego jedzenie.

nurkowanie bez butli

W sumie to wspaniały czas i nie mogę się doczekać bycia w zbiorniku wkrótce oglądania nowych ludzi przeżyć bliskie spotkanie odmiany rekinów.

Andy Bolton 41 Liverpool UK Anglia

Automation Engineer | Divemaster | Projektant WWW | muzyk | Hot Air balloonist | Autor Głównie nieszkodliwe, Enjoy Podróże i próbować nowych gadżetów.

Wypadek Reklamacje | kompensacja | No Win No Fee

Wpis zawdzięczamy