nurkowanie trojmiasto

nurkowanie trojmiasto

Przyjdź i spotkać się twarzą w twarz Rekiny

Obecnie istnieje sporo miejsca Akwarium wokół Wielkiej Brytanii i teraz niektóre z nich oferują wspaniałą okazją, aby przyjść i spotkać rekiny w ich otoczeniu. Teraz jeden z tych miejsc jest niebieskiej planety Akwarium w Ellesmere Port. Ma to ogromny zbiornik akwarium, a także jest miejsce nurkowe PADI oraz centrum szkoleniowym.

nurkowanie trojmiasto

To miejsce oferuje najwyższą spotkanie pójść wewnątrz dużego zbiornika akwarium spotkać niektórych gatunków rekinów na wyświetlaczu. Zakres rekiny rafowe rekiny jest czarną końcówką, rekinami i Sand Tiger Shark. Rekiny Sand Tiger wyglądają dość agresywne, ale to głównie w dół do drogi zęby trzymać się z przodu i pokrywają się bardzo ostrym siatki.

Prawdziwym niebezpieczeństwem jest tylko to, że nie robią dokładnie to, co jest wymagane od briefu bezpieczeństwa. Jeśli trzymać się robi dokładnie to, co ci każą jesteś w stosunkowo nie wiele niebezpieczeństw. Ja jestem w pełni wykwalifikowanym nurkiem zawodowym i zostały w zbiorniku Akwarium wielka ilość razy i znaleźć to doświadczenie bardzo zabawne.

nurkowanie trojmiasto

Biorąc nowych ludzi do zbiornika i oglądanie ich przejawów, gdy jeden z Big Sand Tygrysy pochodzi przeszłość jest najbardziej zabawne. Doświadczenie zaczyna się od dobrego Mówiąc o zachowanie rekinów i wymogów bezpieczeństwa z użyciem sub sprzęt wodny i czego oczekiwać od rekinów.

Odprawa bezpieczeństwa czasem zawiera małą demonstrację przed niebezpieczeństwem rekinów. Jeśli na przykład rekin pielęgniarki jest dostępny w małych zbiornikach z tyłu, a następnie dodaje może być pokazane. Pielęgniarka rekin ma tendencję do siedzenia na dole i nie poruszać się bardzo dużo. Jest to bardzo iluzją, jeśli gdzie spadnie do małego zbiornika kawałek k almara wtedy rekin by wskoczyć do wiz życia wokół zbiornika i jeść kalmary szybciej niż można migać.

Wpis zawdzięczamy magazynowanie gdynia